English

ÁLLÁSKERESŐKNEK

MUNKAADÓKNAK

RÓLUNK

Aktuális
állásajánlataink
Regisztráció
álláskeresőknek

Itt módosíthatja regisztrált adatait:

E-mail cím:

Jelszó:

A munkakör: Mérlegképes könyvelő

Referencia szám: MK

Munkavégzés jellege: állandó

Munkavégzés helye: Budapest

Elvárások: Felsőfokú gazdasági végzettség; Mérlegképes könyvelői végzettség; Minimum 2-3 éves teljes körű könyvelési és beszámoló készítési tapasztalat; Jó német vagy angol nyelvtudás; Precizitás; IFRS vagy más nemzetközi számviteli sztenderek szerinti beszámoló készítési tapasztalat, PSZF vagy BKE (számvitel szak) végzettség előnyt jelent; Könyvvizsgáló asszisztensi tapasztalat.

Feladatok: Napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása; Tárgyi eszköz analitika karbantartása, vezetése, könyvelése; Negyedéves számviteli zárás, elhatárolások, egyeztetések és egyéb zárlati teendők ill. zárlati könyvelések elvégzése; IFRS beszámoló elkészítése negyedévente; Magyar jogszabályok szerinti éves beszámoló és bevallások elkészítése; Havi áfa-bevallások összeállítása; Részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében és lebonyolításában; Kapcsolattartás az anyacég conrolling osztályával; Szoros együttműködés a társosztályokkal.

Egyéb: Megbízónk nemzetközi csapatába keresünk mérlegképes könyvelőt versenyképes jövedelemmel, modern, jól megközelíthető irodába.

Jelentkezés: regisztráció után, emailben az e-mail címen. Kérjük a tárgy mezőbe írja be a MK szót.

R-Contact Kft. - Munkaerő közvetítés és kölcsönzés, tel.:453-0364, fax:453-0365, email: