English

ÁLLÁSKERESŐKNEK

MUNKAADÓKNAK

RÓLUNK

Aktuális
állásajánlataink
Regisztráció
álláskeresőknek

Itt módosíthatja regisztrált adatait:

E-mail cím:

Jelszó:

A munkakör: Accountant

Referencia szám: AC

Munkavégzés jellege: állandó

Munkavégzés helye: Budapest

Elvárások: Spoken and written English at least mid level; SAP; Teamworker; Accurate; Communication with internal parties; Analytical skills; At least mid level professional education; Hardworker, with overtime if needed; Keeping deadlines.

Feladatok: Primary task: Foreign expense claim accounting of 100 employees; Domestic expense claim accounting of 100 eployees; Possible involvment: in Fixed asset accounting; in AP payments and bank account reconcilitation, in Intercompany recharges and their reconcilitation.

Egyéb: Our partner is a multinational company,

Jelentkezés: regisztráció után, emailben az e-mail címen. Kérjük a tárgy mezőbe írja be a AC szót.

R-Contact Kft. - Munkaerő közvetítés és kölcsönzés, tel.:453-0364, fax:453-0365, email: