English

ÁLLÁSKERESŐKNEK

MUNKAADÓKNAK

RÓLUNK

Aktuális
állásajánlataink
Regisztráció
álláskeresőknek

Itt módosíthatja regisztrált adatait:

E-mail cím:

Jelszó:

A munkakör: Recepciós

Referencia szám: REC

Munkavégzés jellege: kölcsönzés

Munkavégzés helye: Budapest

Elvárások: társalgási szintű angol nyelvtudás, felhasználói PC ismeretek, ügyfélszolgálati tapasztalat, kultúrált megjelenés és munkavégzés, kedélyes és dinamikus személyiség

Feladatok: Multinacionális megbízónk belvárosi képviseleti irodájába keresünk munkatársat. Feladatok: klasszikus recepciós teendők ellátása, adminisztrációs feladatok elvégzése, ügyfélfogadás, szervezési tevékenység.

Egyéb: A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk. Csak az előszelekción túljutott jelölteket áll módunkban kiértesíteni.

Jelentkezés: regisztráció után, emailben az e-mail címen. Kérjük a tárgy mezőbe írja be a REC szót.

R-Contact Kft. - Munkaerő közvetítés és kölcsönzés, tel.:453-0364, fax:453-0365, email: