English

ÁLLÁSKERESŐKNEK

MUNKAADÓKNAK

RÓLUNK

Aktuális
állásajánlataink
Regisztráció
álláskeresőknek

Itt módosíthatja regisztrált adatait:

E-mail cím:

Jelszó:

A munkakör: Felsővezetői személyi asszisztens

Referencia szám: ASSZ

Munkavégzés jellege: állandó

Munkavégzés helye: Budapest

Elvárások: Minimum középfokú végzettség; Felsőfokú angol nyelvtudás ; Felsővezető mellett szerzett több éves, professzionális munkatapasztalat ; Magabiztos PC ismeret felhasználói szinten ; Kiváló diplomáciai érzék, empátia ; Átlagon felüli terhelhetőség, stressz-tűrő képesség, tolerancia - Felsővezető mellett szerzett több éves, professzionális munkatapasztalat - Magabiztos PC ismeret felhasználói szinten - Kiváló diplomáciai érzépk, empátia - Átlagon felüli terhelhetőség, stressz-tűrő képesség, tolerancia

Feladatok: A felsővezető munkájának teljes körű támogatása ; Teljes körű iratkezelés, archiválás; Bejövő- és kimenő hívások bonyolítása ; Teljes körű utazásszervezés ; Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel és a cégcsoport cégeinek képviselőive ;Adatok begyűjtése és azokból riportok készítése ; Belső jelentések, tervek készítése ; Egyéb napi, operatív titkárnői feladatok ellátása

Egyéb: Munkába állás azonnal

Jelentkezés: regisztráció után, emailben az e-mail címen. Kérjük a tárgy mezőbe írja be a ASSZ szót.

R-Contact Kft. - Munkaerő közvetítés és kölcsönzés, tel.:453-0364, fax:453-0365, email: